پیام های نوروزی سال **نود**

دوازده پیام کوتاه سال نود برای همه دوستان خودم

فرودین

سال گذشته پر از شر و شور بود.آدمهای زیادی به زندگی ات آمدند و رفتند و از هرکدام درسی آموختی. مراقب دوستان جدیدت باش سعی کن کمی از مادیات دنیا دل ببری و معنوی تر فکر کنی. به طور کلی آدم عاشق پیشه ای هستی،زیبایی را دوست داری یک فاصله بین تو و دلداده ات پیدا میشود اما در زمانی کمتر از یک هفته باید همه چیز را سر جلی اولش بازگردانی وگرنه توقع او بیشتر و بیشتر میشود.خرید ملک هنوز زود است اما نیمه راه را میتوانی بروی؛پس انداز بیشتری برای رسیدن به اهدافت لازم  داری شش ماه اول سال را باید در همه زمینه ها تلاش کنی تا در شش ماه دوم فکرت آزادتر باشد,در سال جدید به فکر یادگرفتن یک هنر باش بعضی وقتها باید ریسک کنی؛تمام جوانب را در نظر بگیر مشاوره با افراد باتجربه را فراموش نکن ,در سال جدید مسافرتی برایت پیش می آید؛نگرانی هایت پایان میابد اندیشه پاک و بی آلایشی داری و همیشه به فکر دیگران هستی. در جمع دوستان و فامیل از محبوبیتی خاص برخوردار هستی همه تو را دوست دارند و از اخلاق پسندیده ات سخن میگویند,سال نو سال خرید و فروش است در بازار آزاد مشغول باش.

اردیبهشت

تغییرات کوچک و بزرگی در سال جدید در زمینه کاری برایت پیش می آید؛ فصل بهار و تابستان بسیار پربار خواهد بود در مراسم شادی شرکت میکنی .سعی کن از شادی دیگران شاد شوی وارد منزلی که دوستش داشتی میشوی آنهایی که هنوز ازدواج نکرده اند در تابستان و پاییز شانس بیشتری دارند.بیشتر راجع به آینده ات فکر کن. برنامه ریزی صحیح و هدفی را که قابل دسترسی باشد روی کاغذ بنویس و در جلوی چشمت آویزان کن تا هرچند وقت یکبار آنرا مرور کنی؛در سال جدید مثل سال 89 شخصی حامی ات خواهد بود او تمام کارهارا از روی دلسوزی انجام میدهد دعا های خیر پدر و مادر یا افرادی که به آنها کمک میکنی همیشه پشت سرت خواهد بود معانله ای پرسود درحال شکل گیری است که از آن سهم خوبی می بری. در محیط حانه مرتب تر باش؛باید همه چیز سرجای خودش قرار گیرد اضافه هارا پیداکن و بیرون بریز,بگذار انرژی مثبت آرامش به سراغ خانه ات بیاید برای ازدواج یکی از نزدیکانت مخالفت هایی راشروع میکنی اما به ضرر خودت تمام میشود بگذار دیگران زندگی خودشان را داشته باشند و از مداخله خودداری کن پدر خانواده تا به امروز خیلی تلاش ش را برای برقراری صلح انجام داده است باید از او شاکر باشی. 

خرداد

سال 89 سالی پر از فشار روحی و روانی بود اما نگران نباش سال 90 همه مسایل حل میشود اوایل سال یک تحول بزرگ در زندگی یکی از نزدیکانت صورت میگیرد زندگی تو هم تغییر مثبت خواهد کرد همیشه برای دیگران خوبی خواسته ای همین طور ادامه بده در اوایل سال 90 سندی امضا میشود؛ حتی اگر برای توهم نباشد سند مبارکی است و توهم از آن بهره میبری, خرید اتومبیل میتواند پیش آید. تغییرات مثبت کاری صورت میگیرد،پولی به زندگی ات وارد میشود که حسابی زندگی ات را تغییر میدهد؛کم کم به هدف هایی که سالها در سر داشتی میرسی .صبر را فراموش نکن خودت انسان کوشایی هستی حتما موفقیت تا فصل زمستان دیگر نصیبت میشود.بالاخره روزگار چهره آرام خودش را نشان خواهد داد در مورد بعضی از دوستان نزدیکت باید تجدید نظر کنی از زندگی خوبی برخورداری ولی ارزش واقعی آنرا نمیدانی در سال جدید متوجه اعمال خودت باش,آدمی خوش مشرب و اهل معاشرت هستی به طوریکه دیگران از معاشرت باتو لذت میبرند؛سال جدید را با میهمانی های ناخوانده و سفری پرشور آغاز خواهی کرد.

تیر

سال نو مثل سال گذشته پر از درآمد های مالی خوب خواهد بود شانس پولدار شدن هرروز در تو بیشتر و بیشتر میشود در سال جدید یک پروژه یا کار جدید تورا به گنجی نزدیک میکند روی پینهاد های کاری فکر کن و پس از مشاوره با افراد باتجربه آستینهایت را بالا بزن. سال جدید پر از موفقیتهای حساب شده است. دوهم خون کمک بزرگی به تو میکنند.سفری جالب و پر خاطره در شروع سال برایت پیش می آید همه چیز به خوبی شروع میشود و به خوبی هم پایان خواهد پذیرفت هر سال که میگذرد عجله تو در انجام کارها کم تر میشود مدتی است صبر و شکیبایی را پیشه خود کرده ای و همین امر باعث پیشرفت تو شده است. خرید وسیله نقلیه دلخواه در سال جدید صورت میگیرد.یک ارتقای کاری برایت در نظر میگیرد.در تابستان تغییرات مکانی و جا به جایی صورت میگیرد به دنبال قرض گرفتن نباش زیرا موقع پرداخت دلخوری پیش می آید ؛ سعی کن پایت را از گلیم خودت دراز تر نکنی سفر خارج از کشور حتمی است.در راه علم و دانش پیروز بوده ای.بعضی وقتها منفی کامل و گاهی مثبت کامل هستی, حد وسط نداری از انتقاد خوشت نمی آید و خونسرد هستی.دوست داری که دیگران به تو بگویند دوستت دارند ، از شنیدن این جمله لذت میبری از شهرت و ثروت برخورداری اما قانع و متواضح هستی.

مرداد

مثل اینکه سال 89 همه باتو سر جنگ داشتند و تو خوب توانستی در این جنگ پیروز شوی.صبر و تحملی که از خود نشان دادی در کم تر کسی  به چشم میخورد. در سال جدید به خواسته دلت خواهی رسید. هنوز مسایل و مشکلات دور و برت به چشم میخورد؛ همیشه مراقب افراد منفی باش. کمی سردی بین خانواده پیش می آید اما درست میشود. باید ریسک کنی دل را به دریا بزن و با مشورت راه درست را پیش بگیر, سال نو سال موفقیت در ازدواج است. بزرگ خانواده از لحاظ مالی به تو کمک میکند شاید باید از نو شروع کنی. فکرهایت را بکن و به امید خداوند مهربان شروع کن , صبر  داشته باش و عجله را فراموش کن. خرید وسایل منزل صورت میگیرد,وارد منزل جدید میشوی. آدم های خوب در سال نو همان طور که در گذشته کمکت کرده اند امسال نیز دلسوزانه کمکت میکنند. قدر آنها را بدان بعضی ها برای کمک به تو با آبرویشان بازی کرده اند، اما هدفشان مقدس بود سال نو سالی پر از شادی و نشاط و ورزش و سند های آنچنانی است , مبارک باشد.

شهریور

سال 89 یک شکست عاطفی را تجربه کردی؛ اما سال جدید دوباره انرژی عاشق شدن در تو زنده میشود. دوری کسی تو را ناراحت کرده اما به زودی ملاقاتی پیش می آید صبر داشته باش. در کار شکایت و یا دادگاه مسایلی پیش می آید اگر میتوانی خودت صلح کن و نگذار به دادگاه و جاهای قانونی کشیده شود. تلاش های نیمه کاره ات را کامل میکنی.دستاورد های این تلاش ها هرچه باشد به نفعت تمام میشود. زیرا در سال جدید با آغوش باز و با خلوص نیت در این راه گام بر میداری و تاکنون مرتکب کوچکترین گناهی نشدی پس راهت عالی و نیتت خوب است.خداوند یار و یاورت است واهمه نداشته باش. رک گو با محبت و باگذشت هستی. میل داری همیشه با خانواده ات باشی به شرطی که آنها موجب ناراحتی ات نباشند. بذله گویی در خونت است و در عین حال منطقی؛ مهربان و شیک پوشی. کمتر عیب جویی کن.عشق و مقام دردسر فراوان دارد برای کارهای بزرگ انسانهای بزرگ لازم هستند.تردید را از  دل بیرون کن که آینده متعلق به تو و خانواده ات است.سال جدید را با ثبت نام در یک باشگاه ورزشی شروع خواهی کرد .خرید و فروش خوب است درخرید ملک باید عجله کنی! پیشنهاد های کاری زیادی میشود به آنها فکرکن.

مهر

سال نو مبارک. سعادت را در سال 89 تجربه کردی ؛ سال 90 هم در بیشتر کارهایت موفق خواهی بود در مورد تحصیل کوشا باش که زمان در حال گذشتن است. یک روز به خودت می آیی و میبینی که از دیگران خیلی عقب افتاده ای! در عشق شانس آورده ای او بهترین است, قدرش را بدان. تحمل زیادی داری.از جار و جنجال گریزانی. ولخرجی و بخشش شیوه متداول زندگی ات است و مهر و محبت در قلبت موج میزند.علاقه مند به کارهای هنری میشوی حتما دنبالش را بگیر و در آن مهارت پیدا کن. دیداری حاصل میشود, پیشنهاد عملی میگردد و از امکانات خوبی بهره مند میشوی.یکی از افراد خانواده در معامله یا کاری ضرر دیده است. سال نو از اینکه حقیقت را در نظر میگیری و با آن زندگی میکنی برتو مبارک است. دروغ پردازی تنها موجب عقب ماندگی ذهنی میشود و تظاهر نیز معمولا مخصوص کسانی است که در زندگی کمبود دارند. خوش بختانه در زندگی چیزی کم نداری و با این طرز فکر و اندیشه خداوند یارت خواهد بود. سعی کن راز درونت را باهرکسی در میان نگذاری زیرا هرکسی لیاقت و شایستگی رازداری را ندارد.دارای زندگی نسبتا خوبی هستی. قرض ادا میشود.در امور شغلی موفقیت همگام توست.

*آبان

هر سال با تجربه تر از سال قبل میشوی.از تجربیات خودت و دیگران استفاده کن سالی پر از شکوفایی در راه است سعی کن بذری بکاری که در پیری هم بتوانی از آن استفاده کنی. دست به کارهای اساسی بزن خودت را محدود نکن. هرچه تو بخواهی میتواند پیش آید؛ اول تفکر کن بعد وارد عمل شو.مقدمات بعضی از کارها هنوز آمائه نشده و زمان برای اجرای آن بسیار زود است. از دور و نزدیک پیشنهاد های گوناگونی خواهد شد ولی فعلا پذیرش آن به صلاحت نیست.به مسافرتی سیاحتی خواهی رفت که بسیار مفید است.به زودی شاهد تحولات زیادی خواهی بود. به توفان بهاری شبیه هستی.در سال جدید قرض هایت ادا میشود مشکل بزرگی که هم اکنون با آن دست و پنجه نرم میکنی تا آخر بهار مرتفع میشود.مواظب باش که با بی احتیاطی و یا عدم آگاهی موقعیت هارا از دست ندهی . دوستی داری که همیشه دست تورا میگیرد و از بسیاری از خطرها آگاهت میسازد ؛ در تحصیل پیشرفت .ج.د دارد اما خودت کم کاری و بی علاقگی نشان میدهی. زندگی خوردن و خوابیدن نیست باید سال نو سال تحول باشد؛ سعی خودت را بکن.

آذر

افراد زیادی دورت را برای کمک کردن گرفته اند. شراکت کاری خوب است.تعداد شریکان هرچه بیشتر باشد بهتر است. ریسک را بپذیر زیرا وارد سالی پر از ریسک میشوی. سال نو سالی پر از خیر و برکت است. آرام گوشه ای ننشین تا از آسمان برایت چیزی فرستاده شود؛ روی زمین به دنبال روزی باش. از کار خود لذت میبری؛ از ترسی موهوم و بی جهت رنج میبری. خلق و خویت متغیر است. دوستداری فرمان بدهی ؛ دوستداری تو را دوست داشته باشند ودر بیشتر مواقع درکت کنند. فردی مهربان و با گذشت هستی. گره مشکلی که اکنون داری با زور و مادیات قابل حل نیست بلکه با خوشرویی و محبت به سادگی انجام میگیرد. مسافر حالش خوب است ولی کارش چند ماه دیگر طول میکشد, در کاریکه غرق شده ای باید سرعت عمل و دقت و شکیبایی را از دست ندهی.

دی

عزیزم کار عشق باغرور و خودپرستی هماهنگی ندارد. اگر واقعا عشق او را در سر داری باید از خود پرستی و غرور دست برداری و راه رسیدن به محبوب را با رنج و درد طی کنی وگرنه موفق نمیشوی. چندباری عشق به سراغت آمده ولی با یکدندگی و لجبازی و غرور او را از خود ترد کرده ای باید در این مورد تجدید نظر کنی و به کلی از خودخواهی دست برداری و او را صمیما

/ 0 نظر / 14 بازدید